PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Jóga & Wellness

Pobytový program
Termín: 1. březen 2019 18:00 - 3. březen 2019 12:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Jóga jako fascinující dobrodružství, meditace v pohybu, pulsující bytí, vášeň k životu. Kombinací dynamických technik, ásanové praxe, pránajámy, relaxace i meditace otevíráme vnitřní prostor na mnoha úrovních - fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Získáváme fyzickou a psychickou odolnost, prohlubujeme jemné vnímání i soustředění, učíme se klidu a pokoře. Směřujeme k důvěře, svobodě a nezávislosti, ale také větší míře empatie k ostatním bytostem, planetě i vesmíru.

Budeme praktikovat základní, vyváženou sestavu Hatha jógy, která kromě ásanové praxe (fyzické cvičení) zahrnuje také pránajámu (dechové techniky) a meditaci.  
Sekvence ásan je uspořádána v logické návaznosti tak, aby se mohla stát základem Vaší domácí praxe. Každý účastník obdrží manuál sestavy s vyobrazením pozic a sekvencí pránajámy. Seznámím vás s principy jógového pohybu, u každé pozice se zastavíme s jejím správným provedením v souladu s těmito pravidly a dechem. 
Práce s dechem a energií ve formě pránajámy nebude postrádat nezbytné instrukce k její praxi, vysvětlíme a vyzkoušíme plný jógový dech, ale i další techniky. Pránajámu a meditaci zaměříme však především k prožitku dechu jako životní síly, pravdy a čisté mysli.

V sobotu večer bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

Programem vás provede terapeutka aktivní egolýzy, lektorka jógy asistentka Patricie, Jitka Dytrychová (www.hridaya.cz)

Vítáni jsou všichni, jak stálí účastníci programů aktivní egolýzy v Rynarticích, tak ti, kdo s námi spolupráci zatím nezahájili - není nutná předchozí účast na jiném programu.
Nicméně platí stejná pravidla jako pro všechny ostatní pobyty v Rynarticích, viz "praktické informace". 

Program začíná v pátek v 18 hodin a končí v neděli ve 12 hodin.

Cena: 3.500 Kč

Na tento program se prosím registrujte na stránkách Hridaya Yoga ZDE

 

 

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: