PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Centrum nabízí nádherný sál pro práci, kde má každý účastník k dispozici relaxační matraci a přikrývku.

Čisté a jednoduché ložnice pro 4-5 osob jsou vybaveny klasickými pohodlnými matracemi a ložním prádlem. Počet účastníků je limitován počtem 8. Koupelny jsou krásné, teplá voda bez problémů, toalety jsou čtyři.

Strava je bezmasá, velmi pestrá a chutná, je jí dostatek. Není vhodné vozit si potraviny s sebou. Ani sladkosti nebudete potřebovat doplňovat, pečeme domácí moučníky.

Pro všechny pobyty platí

PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ,

KONZUMACE ALKOHOLU

A DALŠÍCH NÁVYKOVÝCH LÁTEK!!!

Prosíme naléhavě, abyste už týden před programem nejedli maso!!!

Je to především ve vašem zájmu, neboť budete vnímavější, snáze se vám bude vstupovat do hlubin prožitkové práce. V praxi se potvrdilo, že účastníci, kteří toto doporučení nedodržuji, nedostanou se v naší metodě dostatečně hluboko. Důvody jsou také ekologické, objekt se nachází v chráněné krajinné oblasti a čistička vám bude vděčná, když se nebude muset potýkat se zbytečnou zátěží.

DOPRAVA

se dá snadno zorganizovat jako pohodlná a levná. Můžete-li použít osobní auto, prosíme, abyste nám to co nejdříve sdělili. Napojíme na vás další účastníky, kteří se chystají přijet ze stejného směru. Cestou je posbíráte, podělíte se o náklady na pohonné hmoty. U objektu nebude parkovat přebytek aut, nikdo nemusí stíhat spoje. Setkání se souputníky již před programem vám dává příležitost začít s prací na sobě dříve (ochota podělit se o své pohodlí na jedné straně, míra ohleduplnosti a vděku k majiteli auta na straně druhé). Pokud vám nenajdeme vůz, lze se domluvit na dopravě z Děčína s námi. Do Děčína vede železniční koridor, autobusové spojení je také dobré. Z Děčína vás dovezeme autem, do Rynartic jede jen jeden autobus denně.

Objekt se nachází v obci Jetřichovice, části Rynartice, č.p. 80. Je to na kraji obce, přímo v srdci nejkrásnější přírody.

Pro jasnější představu o dosažitelnosti Rynartic

Cesta z Prahy do Rynartic autem přes Ústí nad Labem a Děčín

Cesta z Prahy do Rynartic autem přes Ústí n. L. a Děčín trvá přes dvě hodiny.
Z Prahy vyjedete na Teplickou (D8), pokračujete až ke sjezdu 69 na Ústí nad Labem - centrum, Trmice nebo pokračujete ještě dál až ke sjezdu 80 na Libouchec. Dále se držíte ukazatelů na Děčín. V DC vyjedete na silniční most přes řeku, na konci mostu je odbočka na Českou Kamenici, Liberec. Po ní se napojíte na výpadovku stoupající do kopce. Minete OMV (po levé ruce) a za ní v kopci uvidíte odbočku "Jetřichovice". Po ní vjedete do obce Ludvíkovice, pokračujete stále na Jetřichovice přes Srbskou Kamenici (tam pozor, držte se jetřichovického směru, ať nejedete na Růžovou). Další obec je Jetřichovice-Všemily, pak Jetřichovice, ukazatel na směr "Chřibská" (hned po vjezdu do Jetřichovic). Tato silnice vás po cca 1km dovede do obce Jetřichovice-Rynartice. Projedete ji celou, před cedulí, ukončující obec, je v zatáčce neasfaltová odbočka vpravo, po pár metrech spatříte po pravici č. 80.

Cesta z Prahy do Rynartic autem přes Českou Lípu

Druhá trasa vede z Prahy Černého Mostu na Mladou Boleslav, Českou Lípu, Nový Bor. Je o něco pomalejší, proto jí doporučujeme pouze pro ty, pro něž je ve směru jejich bydliště.

Podrobnější popis cesty z Nového Boru do Rynartic:

Rychlejší a pohodlnější cesta, kterou vám navigace nenabídne, vede z Nového Boru po E 442 do Svoru, odtud po silnici č. 9 (směr Rumburk) do Jiřetína pod Jedlovou, dále na kruhovém objezdu po silnici 264 směr Chřibská do Rybniště, tam na 263 do Chřibské, odtud malá silnička značena do Jetřichovic. Přijedete od Chřibské na počátek vesnice Jetřichovice- Rynartice. Hned za cedulí s označením obce se dáte po prašné cestě doleva, po pravé ruce po pár metrech dům č. 80 - jste na místě.

DOPORUČENÁ VÝBAVA

Toaletní potřeby včetně ručníku.
Přezutí do domu. Pohodlnou turistickou obuv a oblečení (o přestávkách je čas na zkoumání okolní přírody).
Dostatek oblečení na převlékání po zpocení při pohybu v sále.
Nutný je bavlněný šátek nebo spací maska na zakrytí očí.

Prosíme, abyste pečlivě a pravdivě vyplnili registrační formulář se zdravotním dotazníkem pro našeho lékaře. Programy jsou důsledně preventivní, nejsou vhodné pro psychicky nemocné lidi, ani pro závažně fyzicky nemocné.

Před programem pečlivě prostudujte naše stránky, informace o nás i naší práci.

SCHÉMA OSOBNÍHO PŘÍBĚHU

Všechny klienty prosíme o vypracování podrobného schématu osobního příběhu a jeho předání nejpozději týden před začátkem programu. Nováčkům nabízíme možnost strukturovaného telefonického rozhovoru, při kterém společně příběh sestavíme. Tento rozhovor je v ceně programu. 

Vypracování schématu osobního příběhu je intenzivní součástí naší společné práce a důležitou přípravou na program. Umožní snazší orientaci ve vaší minulosti k pochopení současnosti, ujasní vaše aktuální témata a směřování do budoucnosti. Samotná práce s příběhem na programu bude tak efektivnější, větší prostor budeme moci věnovat vašim aktuálním tématům a prožitkové práci a dosáhnout tak výraznějších pozitivních změn s přesahem do  každodenního praktického života. 

Ujišťujeme vás, že tento materiál bude využit výhradně pro naší spolupráci, uložen bude v zabezpečeném adresáři. Na zpracování osobního příběhu se vztahují podmínky ochrany osobních údajů, více ZDE.