PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Novoroční očista - Esuriata

Pobytový program
Termín: 12. leden 2024 18:00 - 14. leden 2024 18:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Víkend v půstu vyplněný intenzivní praxí ásan, očistnými dechovými technikami (pránajámou), vipassaná meditací, T’ai-chi a dynamickou prožitkovou prací s hudbou. S příběhy zpracujeme v terapeutickém týmu a na konci programu každý z účastníků dostane zpětnou vazbu. 

Program je určen klientům, kteří prošli individuální terapií a absolventům prožitkových programů Aktivní egolýzy®, kteří chápou rozdíl mezi půstem a hladovkou. Každý zde probudí svou vnitřní sílu, jež mu pomůže využít spirituální potenciál půstu k harmonizaci energie a hlubokým vhledům do osobního příběhu a jeho smyslu. Očekávejte očistu, posílení a jasnou inspiraci pro současnost i budoucnost.

Prosíme vás o poctivou přípravu od 2.1.2024 do programu. Půst začínáme držet v pátek ráno před programem, zakončíme lehkým jídlem v neděli odpoledne. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Příprava od 2.1. do programu:

1) přísně bezmasá a odlehčená strava

2) absolutní abstinence od návykových látek

3) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)

Prosíme vás o vypracování a zaslání popisu celého vašeho životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, o víkendu se budeme moci věnovat jen zásadním tématům. Zpracovaný příběh zašlete nejméně týden před setkáním. Potřebujeme jej pečlivě prostudovat a připravit se.

Program začíná v pátek v 18 hodin a končí v neděli v 18 hodin.

Maximální počet účastníků: 8 osob

Cena: 6.900 Kč

Pozvaní a přihlášení účastníci Shamanyky mohou tento program využít jako součást přípravy, s 50% slevou z ceny programu.

VYPLNIT ON-LINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín