PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Cesta

Pobytový program
Termín: 25. říjen 2024 18:00 - 28. říjen 2024 16:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Zveme vás na prodloužený víkend (od pátku večer do pondělí odpoledne) naplněný intenzivní prožitkovou prací. Hluboké porozumění vlastnímu osobnímu příběhu umožňuje osvobozeni od skepse, přináší odvahu a sílu. Zaměříme se na podrobnou diagnostiku přítomnosti a projekty do budoucnosti.

Klienti, kteří měli delší pauzu, objeví novou dynamiku naší práce. Dále jsou vítání účastníci individuální terapie a absolventi prožitkových programů Aktivní egolýzy®. Předchozí zkušenost se způsobem terapeutické práce AE® je  nezbytnou podmínkou pro dostatečnou intenzitu a úspěch procesu proměny. Zkušenější účastníci povzbudí skupinu k větší odvaze a hloubce práce.

Každý den budeme zahajovat praktikováním psychospirituální jógy s Jitkou. Přináší harmonii duše i těla, výrazně zlepšuje výkon a ohebnost, prohloubí prožívání každodennosti, posílí trpělivost, navodí smysluplnou plynulost myšlenek i činů. Cvičení Jitka citlivě individualizuje, upravuje pro ty, jejichž kondice zatím nedovoluje plné nasazení.

Projdeme s Patricií  originální sestavu T'ai-chi, která efekty jógy doplňuje.

Jedním ze zjevných efektů naší spolupráce je oslabení egocentrismu a pýchy.  Ochota otevřít pravdivě jakékoliv téma svého příběhu, přemoci urážlivost, brát v úvahu všechny zpětné vazby vede k moudrosti a smysluplnému životu.

Společná cesta může odstartovat naši dlouhodobou spolupráci. Nabízíme hlubokou lidskou účast, pomoc při průběžných inventurách osobního příběhu a jistotu terapeutického zázemí pro životní krize a rozhodování na životních křižovatkách.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 25.9. do programu (4 týdny):
1) krátkodobé půsty (36 hodin každý týden) nebo dlouhodobější přerušovaný půst (půst 16 h denně 5 dní v týdnu, dva týdny před programem)
2) bezmasá strava
3) absolutní abstinence od návykových látek
4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů
6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste kromě dodržení režimu vypracovali a nejpozději týden před programem zaslali popis celého životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, na programu se budeme moci věnovat jen zásadním tématům. Zpracovaný příběh zašlete nejméně týden před setkáním. Potřebujeme jej pečlivě prostudovat a připravit se.

Program začíná v pátek v 18 hodin a končí v pondělí v 16 hodin (pondělí 28.10. je svátek)

Maximální počet účastníků: 8 osob

Cena: 9.300 Kč

VYPLNIT ONLINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: