PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Cesta speciál

Pobytový program
Termín: 27.9.2023 20:00 - 1.10.2023 18:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Zveme vás na prodloužený víkend (od středy večer do neděle večer) naplněný intenzivní prožitkovou prací. Společně se pokusíme do hloubky porozumět svým osobním příběhům, abychom další život mohli prožít osvobozeni od skepse, statečnější, silnější. Soustředíme se na podrobnou diagnostiku přítomnosti a projekty do budoucnosti. 

Každý den budeme zahajovat praktikováním psychospirituální jógy s Jitkou. Přináší harmonii duše i těla, výrazně zlepšuje výkon a ohebnost, prohloubí prožívání každodennosti, posílí trpělivost, navodí smysluplnou plynulost myšlenek i činů. Cvičení Jitka citlivě individualizuje, upravuje pro ty, jejichž kondice zatím nedovoluje plné nasazení.

Několikrát projdeme s Patricií  originální sestavu T'ai-chi, která efekty jógy doplňuje.

Program je určen klientům, kteří prošli individuální terapií a absolventům prožitkových programů Aktivní egolýzy®. Předchozí zkušenost se způsobem terapeutické práce AE® je  nezbytnou podmínkou pro dostatečnou intenzitu a úspěch procesu proměny. Zkušenější účastníci povzbudí skupinu k větší odvaze a hloubce práce.

Jedním ze zjevných efektů naší spolupráce je oslabení egocentrismu a pýchy.  Ochota otevřít pravdivě jakékoliv téma svého příběhu, přemoci urážlivost, brát v úvahu všechny zpětné vazby vede k moudrosti a smysluplnému životu.

Společná cesta může odstartovat naši dlouhodobou spolupráci. Nabízíme hlubokou lidskou účast, pomoc při průběžných inventurách osobního příběhu a jistotu terapeutického zázemí pro životní krize a rozhodování na životních křižovatkách.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 30.8. do programu (4 týdny):
1) krátkodobé půsty (36 hodin každý týden) nebo dlouhodobější přerušovaný půst (půst 16 h denně 5 dní v týdnu, dva týdny před programem)
2) bezmasá strava
3) absolutní abstinence od návykových látek
4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů
6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste kromě dodržení režimu vypracovali a nejpozději týden před programem zaslali popis celého životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, na programu se budeme moci věnovat jen zásadním tématům. Zpracovaný příběh zašlete nejméně týden před setkáním. Potřebujeme jej pečlivě prostudovat a připravit se.

Program začíná ve středu ve 20 hodin a končí v neděli v 18 hodin (čtvrtek 28.9. je svátek)

Maximální počet účastníků: 8 osob

Cena: 11.900 Kč

VYPLNIT ONLINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín